Süt Teknolojisi

Süt Teknolojisi:

Süt teknolojisi talaşın siyaha boyanıp çay diye yutturulduğu, bezelyenin ezilip antep fıstığı diye baklavalara koyulduğu bir memlekette geliştirilen dünyanın  diğer ülkelerinden farklı bir teknoloji çeşidi midir sizce ?

En son süt teknolojisi ürününü bugün haberlerde gördük, yanan kaşar… Son teknoloji kaşarlar artık yanıyor.. Söz konusu süt teknolojisi haberinde adam resmen kaşar peynirini çakmakla yakıyordu. Alev alan kaşar peyniri resmen tutuşup yanmaya devam ediyordu. Yakan adam bu kaşar peynirin satıcıydı ayrı konu..

Süt artık doğal mı ? Fabrikalarının mühendislik ve mimari projeleri ile teknik teknoloji bu kadar ilerlemişken et bile sunni olarak yapılabilirken sütün doğallığına ne kadar güvenebiliriz.

GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI Tarım ve hayvancılığa dayalı ham maddeleri konularında bilgi veren ve bu konuları müfredatına alan bölümdür. Bu bölüme girenler  Süt Teknolojisi Bölümü taban puanlarına yakın puan alan arkadaşlarıyla başarı sıralamaları ve kontenjanlarına göre beraber okurlar.

Bu sayfada ziyaretçiler Süt Teknolojisi Bölümü ziyaretçisinden 19 fotoğraf ve 3 tavsiye daha fazla göstermişlerdir. Sütle atomu parçalıyacaz teknoloji var sonuçta diyerek okula başlayanlar fakültemiz Süt Teknolojisi Bölümü tarafından düzenlenen “Süt Sektöründe Gelişmeler ve Uygulanabilirliği” konulu panelinde pek konuşamamışlardır.

Süt teknolojisi ile ilgili aramalar yaparken mutlaka süt teknolojisi bölümü iş imkanlarını araştırın. Ekonomik getirisi olmayan bir bölümü seçerseniz boşu boşuna yıllarca süt teknolojisi ders notlarını okumuş olursunuz. Bu devirde süt teknolojisi bölümü taban puanlarını alarak okulu kazanan öğrenci sayı olarak kaç kişi  ki bunları alıp süt teknolojisi ankara üniversitesine getirip kampüsü gezdirdikten sonra yemek yedirip çay kahve ikram edeceksiniz. Bu insanlar sonuçta mutlaka süt teknolojisi pdf isteyecekler. Başka türlü süt teknolojisi nedir ? öğrenemezler, ellerine süt teknolojisi kitabı versen yine de süt teknolojisini mustafa metin gibi anlatamazlar.