İrtibat

 

Sutyo.com Çiftliği ile iş ortaklığı yapmaya ne dersiniz? Çiftliğimiz, ürünlerimizin dağıtımını yapmak isteyen iş ortaklarımız ile daha da büyümek istiyor. Sutyo.Com ve anlaşmalı çiftlikleri ile çalışarak yüksek gelir imkanlarından faydalanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Günlük Süt dağıtım ve satışından sorumlu yetkililerimiz sizinle görüşüp bilgilerinizi inceleyecek ve  geri dönüş yaparak, uygun çalışma ortamını sağlayacaktır.

Aşağıdaki müşterimizden gelen gerçek bir şikayettir. ;

” Samsun Atakum mevkiinde  oturmaktayım. Taze günlük süt dağıtımı yapan elemanlar evlerimize, biz rahat rahat olduğumuz halde köy sütü teslimatı yapıyorlar. Elimizde yok diyerek tereyağ teslimi yapmıyorlar. Apartmandan gören vatandaş denk gelirse sütü teslim alıyor. Buna bir çözüm bulunması gerekir. Sütü belediyeye teslim etmeyebilirler imza taklidi yaparak kendileri alıyor olabilir. Sonuçta 50 haneye vermeseler 250 litre süt eder. Bu ciddi bir maddi kazanç. Samsun bölgesi taze süt kapasitesi içinde bu anlaşılamaz.

İşletmeler böyle bir hizmet uygun görmüşse neden faydalanmayalım? Ücreti karşılığı böyle bir servisten yararlanmak isteriz. Bize de komşularımıza da doğal çiğ süt teslimatı yapsınlar. Samsun da süt satışı yapan firmalara sesleniyorum, bu siteye siz ulaştıysanız bilin ki müşterileriniz de ulaşacak. Kapıya teslim günlük süt satışı yapıyorsanız bu siteye reklam için bizimle irtibata geçebilirsiniz.”

 


[contact-form][contact-field label=’Name’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Comment’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]