Manda Sütü ve Yoğurdu

ve Yoğurdu

HERKESE TEKRAR MERHABA,
GÜNLÜK TAZE ÇİĞ SÜTÜ VE YOĞURDU, KAYMAĞI ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ.TÜM VE SIĞIR ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİDİR. BİRİNCİ SINIF KATIKSIZ SÜTÜNDEN İMAL EDİLMEKTEDİR.

kendi manda yoğurdunuzu kendiniz mayalayabilirsiniz. Günlük manda sütü kullanarak evde yapımı yapabilirsiniz.

(GEREKLİ DETAYLARI ÇİFTLİK TELEFONLARIMIZDAN YETKİLİ ARKDAŞLARIMIZDAN ALABİLİRSİNİZ)
HER HAFTA PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR VERECEĞİNİZ SİPARİŞLERİNİZİ BİZE İLETMENİZ HALİNDE  HAFTASONU TAZE TAZE ÜRÜNLERİNİZ İSTEDİĞİNİZ ADRESE ULAŞATIRILACAKTIR.
KAPIDA ÖDEME / EFT / HAVALE ŞEKLİNDE İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE ÖDEYEBİLİRSİNİZ.
ANKARA ŞEHRİ SINIRLARI İÇERİSİNDE HİÇ BİR FAZLADAN EKSTRA ÜCRET TALEP EDİLMEDEN EK ÜCRET ÖDEMEDEN KAPINIZA ADRESİNİZE TESLİM AT YAPILACAKTIR.
ANKARA DIŞINA KARGO MAALESEF SİZE AİT OLACAKTIR.
ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI SAMSUN BAFRA’DA İMAL EDİLİP SOFRALARINIZA ÜRETİLDİĞİ GÜN ULAŞMAKTADIR.
ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI YÖRESEL LEZZETLERDİR. BEĞENEREK MANDA ÜRÜNLERİ YİYENLER NE DEMEK İSTEDİĞİMİZİ ANLAMAKTADIRLAR
ÜRÜNLERİMİZ;
GÜNLÜK MANDA SÜTÜMÜZ SABAH 06:30 DA SAĞILIR BİR SÜRE DİNLENDİRİLİR VE CAM AMBALAJLARINA KONULARAK LİTRELİK OLARAK SATIŞA SUNULUR. SAĞILDIĞI GÜN SOĞUK ZİNCİR BOZULMADAN ELİNİZDE OLUR. 1 LT FİYATI 15 TL İLE ÜCRETLENDİRİLMEKTEDİR.
MANDA YOĞURDUMUZ CAM KASEDE (SAKLAMA KABI OLARAK DAHA SONRA KULLANILABİLİR) 650-750 GR AĞIRLIK ARASI MAYALANIP HAZIRLANARAK ÜRÜNLER ADRESİNİZE, KAPINIZA KADAR TESLİMAT EDİLİR. ADET FİYATIMIZ 25TL OLARAK BELİRLENMİŞTİR.
MANDA KAYMAĞIMIZ %100 MANDA SÜTÜNDEN İMAL EDİLMİŞ VE 250-300GR LIK PAKETLERDE SOĞUK ZİNCİR KORUNARAK TAPTAZE ADRESİNİZDEKİ KAPINIZA KADAR GETİRİLMEKTEDİR. (BUGÜNE KADAR KAYMAK YEDİM DEMEDİĞİNİZİ GÖRECEKSİNİZ) BU ÜRÜN İÇİN BELİRLENEN PAKET FİYATIMIZ 45 TLDİR.
TRABZON YÖRESEL KÖY EKMEĞİ TAMAMEN EKŞİ MAYADAN İMAL EDİLMEKTEDİR. İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR KATKI MADDESİ YOKTUR. ORTALAMA 1700GR AĞIRLIĞINDA OLAN BU LEZZET ŞÖLENİ İSE 15 TL DİR.
İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE VAKUMLU YOLLANIR (UZUN RAF ÖMRÜ). %100

manda yoğurdu yapımı ve manda yoğurdu mayalamak kolaydır.

ÜRÜNLERDEN MEMNUNİYETİNİZ ÖĞRENEBİLMEMİZ İÇİN MESAJ YOLUYLA DA ULAŞSANIZ İRTİBAT TELEFONU YAZMANIZI RİCA EDERİZ. NİTEKİM ÜRÜNLER ULAŞTIKTAN BİR KAÇ GÜN SONRA MEMNUN KALDIĞINIZI KULAĞIMLA DUYMAK ÇOK GÜZEL 🙂

sutyo.com, tüm süt ve süt ürünleri kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı süt ve süt ürünleri  satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. Süt ve süt ürünleri satmak isteyen kişilerin  ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını anlayarak, ürün satmak isteyenlerin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen sutyo.com ekibini haberdar ediniz.
Samsun Bafra da yeni kurduğumuz manda çiftliğinde aylık ortalama 15000 kg (15 Ton) manda sütü üretilecektir, manda sütüyle  ilgili taleplerinizi telefon veya sms yolu ile iletebilirsiniz. Değerlendirerek işbirliği için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz.
Çatal ile yiyebileceginiz, bıçak ile kesebileceğiniz kesinlikle katkısız mükemmel tatda yogurt inek camiz karışık kilosu 7 tl , saf günlük manda yoğurdu  9 tl, gerçek hakiki manda kaymagı tertemiz yiyince asla vazgecemeyeceginiz bir lezzettir. Kaçırmayınız, müptelası olacağınız kesindir.

Toptan Manda Yoğurdu Doğal Manda yoğurdu çömlekte katkısız. 700-900 gram çeşitlerimiz mevcuttur.Toplu siparişlerde % 100 Manda veya % 70 Manda % 30 inek karışımı olarak ürünler ayarlanabilir. Talebe göre üretim yapılabilir.
GÜNLÜK MANDA SÜTÜNDE KAMPANYA GÜNLÜK MANDA SÜTÜ VE GÜNLÜK  İNEK SÜTÜ , İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA EVLERE SERVİSİ OLAN FİRMALAR VARDIR, BU FİRMALAR BİZDEN SATIN ALDIKLARI ÜRÜNLERİ TESLİM ETMEKTEDİRLER. SUTYO.COM ‘UN HİÇBİR ÜRÜNÜN TESLİMATINI VEYA SATIŞINI YAPMAZ..
3 Lt TAZE İNEK SÜTÜ VE 1 Lt MANDA SÜTÜ FİYATI 17,50 TL.
3 Lt GÜNLÜK TAZE İNEK SÜTÜ 10 TL.
5 Lt GÜNLÜK İNEK SÜTÜ 15 TL.
1 Lt GÜNLÜK MANDA SÜTÜ 8,00 TL.
GÜNLÜK TAZE SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİNİN SERVİS GÜNLERİ BAZI FİRMALARIN ÇARŞAMBA VE CUMARTESİ GÜNLERİ KAPIYA TESLİMAT YAPTIKLARI BİLİNMEKTEDİR.
manda sütü ve manda ile ilgili aramalar sitemize çok gelmektedir. Bu konuda manda sütü üreten kişiler veya manda çiftliklerin bize bilgileri gelirse memnuniyetle yayınlarız. Manda sütü nasıl kaynatılır, manda yoğurdu nasıl yapılır gibi makaleler sitemizde ve internette bolca bulab,ilirsiniz. Özellikle  manda yoğurdu nasıl yapılır video anlatımlı olarak youtube ‘dan izlenebilir. Manda yoğurdu yapmak son derece kolaydır. Ve yöntem olarak sığır sütünden yapılan yoğurttan bir farkı yoktur. Manda sütü kaç dakika kaynatılır sorusunun cevabı; manda sütü yaklaşık 15 dk kaynatılır olarak verilebilir. Manda sütü eğer güvendiğiniz bir yerden tedarik ettiyseniz fazla kaynatmaya gerek yoktur. Ama manda sütünü aldığınız yere pek güvenmiyorsanız iyi kaynatmanızda fayda var.
Koyun yoğurdu ile inek sütü mayalanır mı, deneyerek görmek lazım. Ben şahsen hiç denemedim. Ama sorunsuz olacağını düşünüyorum. Manda sütünden kaymak nasıl yapılır görmek isterseniz yine youtube üzerinden bir arama yapmanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü manda sütünden kaymak yapmak konulu birçok video hazırlanarak yayına konulmuş durumdadır.
Manda ve inek sütünden yoğurt yaparken üstleri karıştırarak da kullanabilirsiniz. Sadece manda sütünden yapılan manda yoğurdu nasıl anlaşılır derseniz. Kaşıkla aldığınız bir parça yoğurdun katılık derecesinden bunu anlayabilirsiniz. Yoğurt kaşıktan kolay dökülüyorsa manda yoğurdu değildir. Manda yoğurdu faydaları saymakla bitmez, sindiriminin kolay olması en önemli özelliğidir.

manda yoğurdu faydaları saymakla bitmez.

Biz eve  sütçüden 3 litre orjinal çiftlikten inek sütü, 1 litre hakiki manda sütü satın alıyor ve eve teslim getirtiyoruz. Delikleri ince bir bez ile sütü tencere içerisine süzüyoruz. İnek sütü ve manda sütünü ayrı ayrı olmak üzere tencerelerde kaynatıyoruz. İnek sütü 25 dakika, manda sütü de 15 dakika hafif  ateşte kaynatılmasını müteakip ocağın altını kapatıyoruz. Burada size bir püp noktası bildireyim.  Kaymak tutması için tencere kapağını çok az aralık bırakmakta fayda var. Süt ılık vaziyete geldikten sonra üst seviyeden kaymak bir kaşık yardımıyla alınabilir. Süt mayaladığım tenceremin içinde, iki litre inek sütünü ve bir litre manda sütünü karıştırıyoruz. Manda yoğurdu mayalanma sıcaklığını serçe parmağımızı sütün içine hafifçe değdiriyorum süt sıcak ama parmağımı yakmıyorsa mayalama kıvamı gelmiştir diyerek ayarlıyoruz.

Son Kullanılan Kelimeler