Bafra Günlük Köy Sütü

da konumlanan Süt ve Besi Çiftlikleri faaliyette bulunduğu sektörlerdeki sorumluluklarını bilerek bu sorumlulukları yerine getirmeyi öncelikli ilke edinmiştir.
Kaba ve kesif yem sektöründeki gelişmeler, hayvansal eğitim araştırma merkezleri, bafra ovasının verimliliği bu konuda yetiştiricilere ışık tutmuştur. Bu bölgeye yapılan yatırımlarla , ülkemizde örnek çiftlik niteliği taşıyan inek eğitim araştırma merkezi, ülkemiz hayvancılığının vizyonu olmuştur.
Et ve süt çiftlikleri hayat bulmuştur.
Süt birlikleri ve ticaret odaları ile koordineli olarak yürütülen çalışmalarda süt ve besi hayvanlarının verimlilik testleri yapılmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda, bölge yetiştiricilerinin katılımıyla çiftlik gezilerinde görsel ve yazılı anlatımlarla tecrübler anlatılmaktadır.
Bu çalışmalar sonucunda süt ve et verimi giderek artmakta süt, günlük süt, doğal süt, alosüt, eve teslim süt, taze süt, çiğ süt piyasalarında aktif, yoğurt ve ev yoğurdu üreticileri de artmaktadır. Tereyağ piyasasının gelişmesiyle birlikte olmakla beraber sağlık kriterleri de yükselmekte kazanç ve yatırım verimini de artmaktadır.

Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Girne ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-girne-bafra, Bölge adı Girnedir.

Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Fener ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-fener-bafra, Bölge adı Fener olarak bilinir.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Bafra ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-bafra-bafra, Bölge adı Bafra dır.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Aktekke ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-aktekke-bafra, Bölge adı Aktekke şeklinde ifade edilir.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Devlet Hastanesi ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-devlet-hastanesi-bafra, Bölge adı Devlet Hastanesi olarak bilinen bölgedir.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Çetinkaya ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-cetinkaya-bafra, Bölge adı Çetinkaya mevkiidir.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı İstiklal Caddesi ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-istiklal-caddesi-bafra, Bölge adı İstiklal Caddesi
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Yeşim Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-yesim-sokak-bafra, Bölge adı Yeşim Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Paşa Cami ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-pasa-cami-bafra, Bölge adı Paşa Cami nin olduğu yerlerdir.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Tabakhane Cami ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-tabakhane-cami-bafra, Bölge adı Tabakhane Cami
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Kızılırmak Nehri ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-kizilirmak-nehri-bafra, Bölge adı Kızılırmak Nehri topraklarıdır.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Kızılırmak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-kizilirmak-bafra, Bölge adı Kızılırmak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Kuzalan ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-kuzalan-bafra, Bölge adı Kuzalan
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Alaçam ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-alacam-bafra, Bölge adı Alaçam sınırlarına yakındır.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Bakkal Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-bakkal-sokak-bafra, Bölge adı Bakkal Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Karacaoğlan Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-karacaoglan-sokak-bafra, Bölge adı Karacaoğlan Sokak diye adlandırılan alanlardıt.
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Kolay ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-kolay-bafra, Bölge adı Kolay
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Bakır Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-bakir-sokak-bafra, Bölge adı Bakır Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Stadyum ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-stadyum-bafra, Bölge adı Stadyum
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Yeşilyazı ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-yesilyazi-bafra, Bölge adı Yeşilyazı
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Bafra Kız Meslek Lisesi ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-bafra-kiz-meslek-lisesi-bafra, Bölge adı Bafra Kız Meslek Lisesi
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Ikiztepe ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-ikiztepe-bafra, Bölge adı Ikiztepe
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Ahmet Çavuş Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-ahmet-cavus-sokak-bafra, Bölge adı Ahmet Çavuş Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Samsun Sinop Yolu ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-samsun-sinop-yolu-bafra, Bölge adı Samsun Sinop Yolu
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Barış ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-baris-bafra, Bölge adı Barış
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı D010 ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-d010-bafra, Bölge adı D010
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Kahraman ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-kahraman-bafra, Bölge adı Kahraman
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Tren Yolu Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-tren-yolu-sokak-bafra, Bölge adı Tren Yolu Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Büyük Cami ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-buyuk-cami-bafra, Bölge adı Büyük Cami
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Yengeç Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-yengec-sokak-bafra, Bölge adı Yengeç Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Nakipoğlu Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-nakipoglu-sokak-bafra, Bölge adı Nakipoğlu Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Karpuzlu ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-karpuzlu-bafra, Bölge adı Karpuzlu
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Zafer Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-zafer-sokak-bafra, Bölge adı Zafer Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Deniz Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-deniz-sokak-bafra, Bölge adı Deniz Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Hacı Ahmet Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-haci-ahmet-sokak-bafra, Bölge adı Hacı Ahmet Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Lale Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-lale-sokak-bafra, Bölge adı Lale Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Sancak Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-sancak-sokak-bafra, Bölge adı Sancak Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Ali Çetinkaya Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-ali-cetinkaya-sokak-bafra, Bölge adı Ali Çetinkaya Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı 19 Mayıs Üni. Bafra Meslek Yüksek Okulu ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-19-mayis-uni-bafra-meslek-yuksek-okulu-bafra, Bölge adı 19 Mayıs Üni. Bafra Meslek Yüksek Okulu
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Konut Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-konut-sokak-bafra, Bölge adı Konut Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Camikebir Caddesi ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-camikebir-caddesi-bafra, Bölge adı Camikebir Caddesi
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı İlçe Tarım Müdürlüğü ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-ilce-tarim-mudurlugu-bafra, Bölge adı İlçe Tarım Müdürlüğü
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Lunapark ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-lunapark-bafra, Bölge adı Lunapark
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Mevlana Cami ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-mevlana-cami-bafra, Bölge adı Mevlana Cami
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Yuvam Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-yuvam-sokak-bafra, Bölge adı Yuvam Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı İkiztepe Köyü ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-ikiztepe-koyu-bafra, Bölge adı İkiztepe Köyü
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Anadolu Lisesi Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-anadolu-lisesi-sokak-bafra, Bölge adı Anadolu Lisesi Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Çiğdem Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-cigdem-sokak-bafra, Bölge adı Çiğdem Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Akşemseddin Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-aksemseddin-sokak-bafra, Bölge adı Akşemseddin Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Selanik Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-selanik-sokak-bafra, Bölge adı Selanik Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Albayrak Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-albayrak-sokak-bafra, Bölge adı Albayrak Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Katip Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-katip-sokak-bafra, Bölge adı Katip Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Mevlana Mahallesi Muhtarlığı ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-mevlana-mahallesi-muhtarligi-bafra, Bölge adı Mevlana Mahallesi Muhtarlığı
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Barış Manço Caddesi ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-baris-manco-caddesi-bafra, Bölge adı Barış Manço Caddesi
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Sarıçam Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-saricam-sokak-bafra, Bölge adı Sarıçam Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Süleymaniye Cami ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-suleymaniye-cami-bafra, Bölge adı Süleymaniye Cami
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Fidan Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-fidan-sokak-bafra, Bölge adı Fidan Sokak
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Alparslan Türkeş Parkı ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-alparslan-turkes-parki-bafra, Bölge adı Alparslan Türkeş Parkı
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Alparslan Mahallesi Muhtarlığı ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-alparslan-mahallesi-muhtarligi-bafra, Bölge adı Alparslan Mahallesi Muhtarlığı
Kuşcenneti bölgemizin değerli uzantısı Cengizhan Sokak ‘ de Günlük Süt Nerede Satılır ? Samsun-cengizhan-sokak-bafra, Bölge adı Cengizhan Sokak ‘ta yer alan dükkanlarda günlük süt satışı yapılabilecektir.