Yaşınoğlu Süt Ürünleri

Yaşınoğlu

Yaşınoğlu Süt Ürünleri 1984 tarihinde, Hamdi Yaşın tarafından Tire Maltepe Mevkii’nde kuruldu. Kısa bir süre önce Organize Sanayi Bölgesinde bugünkü yerine geçen fabrikamız, üretime başlayarak günlük 30 ton çiğ sütü işleyip; kısa zaman içersinde 100 ton üretim kapasitesine yapılan ilave yatırımlar ile ulaştı.
Yaşınoğlu Süt Ürünleri Fabrika
Yaşınoğlu, geleneksel tarzı ile bölge ve sektöründeki sorumluluklarının bilincinde uluslararası kalite sistemi olan ISO9001:2008 ve gıda hijyeni güvenliği olan HACCP içeren ISO22000:2005 belgelerini ulusal ve uluslararası tanınabilirliği olan TÜRKAK onaylı firmalarının denetimi sonunda 2009 yılında almaya hak kazandı.

2010 yılı sonu itibarı ile, yönetim takviyesi ile giderek şirketimizin daha profosyonel ve müşteri odaklı yönetim anlayışınının şirket içersinde benimsenmesini sağlarken bir taraftadanda eski değerlerini korumasını bilmiş ve önümüzdeki yılların projeksiyonunu tamamlayarak, kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerini tek tek ortaya koymaya başladı. Bu çalışmalar doğrultusunda ulusal pazarda hak ettiği yere gelmek isteyen Yaşınoğlu biryandan ürünlerin kendi satış organizasyonunda değerli müşterilerine sunarken diğer yandan, ulusal pazarlara hakim zincir marketlerin önde gelen kuruluşlarının en önemlilerinden olan bir firma ile anlaşıp pazarında önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini şimdiden vermektedir.
Yaşınoğlu olarak, fabrikamızdan satış mağazamız ve ürünlerimizin sunulduğu her üretim ve satış aşamalarını yakından takip ederek müşterilerimizin;

Yaşınoğlu Süt Ürünleri
Ürün-tercihlerinde; damak tadı, güven ve kalite zincirini sağlamak VİZYONUMUZDUR.
İzmir ve Aydın çevresinde gösterdiğimiz başarıları, başta tüm Ege yöresinde ve yurdumuzun her köşesinde de göstererek; yurt çapında yer alan süt üreticisi şirketlerin arasına girmek HEDEFİMİZDİR.
aşınoğlu’nun sütte lezzetin yoluna ulaşmak için kullandığı geleneksel tarz’ı ile kalıcı üstünlük sunarak, menderes havzasındaki eşsiz inek, koyun ve keçi sütlerinden elde edilen seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve üretimde gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; satış mağazalarımızda ve halk pazarlarında sunduğumuz yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı kılacak ürün ve hizmet sunmak MİSYONUMUZ’dur.
Türkiye’nin değerli menderes havzasının TSE1018 çiğ süt yönetmeliğine göre toplanıp elde edilen sütler, en modern filtrasyon ve standardizasyon işlemine tabi tutularak üretilmektedir.
Kısa bir sürede Organize Sanayi Bölgesinde bugünkü yerine geçen fabrikamız, üretime başlayarak günlük 30 ton çiğ sütü işleyip; kısa zaman içersinde 100 ton üretim kapasitesine yapılan ilave yatırımlar ile ulaştı.

Yaşınoğlu, geleneksel tarzı ile bölge ve sektöründeki sorumluluklarının bilincinde uluslararası kalite sistemi olan ISO9001:2008 ve gıda hijyeni güvenliği olan HACCP içeren ISO22000:2005 belgelerini ulusal ve uluslararası tanınabilirliği olan TÜRKAK onaylı firmalarının denetimi sonunda 2009 yılında almaya hak kazandı.
yaşınoğlu Peynir

2010 yılı sonu itibarı ile, yönetim takviyesi ile giderek şirketimizin daha profosyonel ve müşteri odaklı yönetim anlayışınının şirket içersinde benimsenmesini sağlarken bir taraftadanda eski değerlerini korumasını bilmiş ve önümüzdeki yılların projeksiyonunu tamamlayarak, kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerini tek tek ortaya koymaya başladı. Bu çalışmalar doğrultusunda ulusal pazarda hak ettiği yere gelmek isteyen Yaşınoğlu biryandan ürünlerin kendi satış organizasyonunda değerli müşterilerine sunarken diğer yandan, ulusal pazarlara hakim zincir marketlerin önde gelen kuruluşlarının en önemlilerinden olan bir firma ile anlaşıp pazarında önemli bir oyuncu olacağının sinyallerini şimdiden vermektedir

İzmir Tulum Peyniri

Kaşar Peyniri

Keçi Peyniri

Klasik Beyaz .

 

Krem Peyniri

Lor Peyniri

Örgü Peyniri

Tam Yağlı Beyaz Peynir

Tam Yağlı Klasik Beyaz Peynir

Tulum Peyniri

Yaşinoğlu Süt Ürünleri ile ilgili sözcük öbeklerin  başında yaşınoğlu süt ürünleri tic ve san ltd şti geliyor. Yaşinoğlu bayilik arayışı içinde olan müşteriler yaşinoğlu karşıyaka, yaşinoğlu kuşadası, yaşinoğlu aydın daki izmir süt ürünleri firmalarından birini seçerek orköy süt ürünleri
izmir süt fabrikaları iş ilanlarını buluyorlar.

Tuzsuz Lor Peyniri

Yağlı Beyaz Peynir

Yağlı Teneke Tulum Peyniri

Yağlı Tulum Loru

Yarım Yağlı Beyaz Peynir

Çökelek

Hellim Peyniri

Çömlek Yoğurt

Süzme Yoğurt

Tam Yağlı Kaymaklı Tava Yoğurdu

Tam Yağlı Kaymaklı Yoğurt

Ayran

Günlük Süt

Pastörize Tereyağı

Yörük Tereyağı

Lüle Kaymak