Torku Süt Fiyat

Süt Fiyat

Torku Süt Fiyat politikası diğer üreten firmalardan pek farklı değil. Süt alan firmalarda olduğu gibi Torku ‘da da konsey fiyatını baz alan bir süt alım fiyatı stratejisi uygulanıyor. Dokuz yüz bin çiftçi ortağı olduğu sözlenen Konya Şeker Torku Güvenilir Gıda Zinciri’ nin önemli tazşı durumunda. Torku sütü öncelikli olarak sertifikalı çiftçilerden oluşan ham madde tedarik zincirinden alıyor ve yüksek teknolojieseri üst düzey hijyenin sağlandığı Akıllı Üretim Tesislerinde işliyor.

Torku süt fiyatını bu çifçilerin geneline aynı şekilde uyguluyor. Bu çok önemli bir gelişmedir yani sertifikalı çiftçilerden satın alınan güvenilir ham madde tedariki sektör için muhteşem bir ilerleme…

Sertifikalı Konta Şeker çiftçilerinden alınan günlük olarak analiz edilip kontrol ediliyor. Zaten, hayvan sağlığı ve refahı açısından da süt üreticisi çiftlikler Torku veterinerleri  tarafından   düzenli olarak ziyaret edilip kontrol ediliyor.

Konya Şeker Anadolu’ da Konya bölgesinin verimli arazilerini işleyen, doğal ve organik üreticilik yapan dokuz yüz bin çiftçiyi temsil ediyor. Bu kadar yüksek sayıda üreticinin ürettiği günlük taze çiğ çiftlik sütünü yine kendi fabrikalarında kullanıyor ve kendi markaları ile marketlerde yerini alıyor. Torku markası bugün Türkiye genelinde biliniyor, güveniliniyor, evlerde ve  sofralarda yerini alıyor.

Kısaca Torku, markalı süt ürünleri üreticinin emeğini tarladan sofraya ulaştırıyor.

Süt üreten çiftliklerin ihtiyacı olan tohum, gübre ve yem Konya Şeker tesislerinde üretiliyor. Torku süt ürünlerini güvenle tüketilmesi için… Hiç bir süt tedarik aracısı olmadan Torku süt ürünleri üreten fabrikalarında doğallığı, sağlığı ve kaliteyi bozmadan  bereketi ve emeğini tüketicilere Torku süt fiyat garantisi ile ulaştırıyor..

Torku süt üreten çiftliklerden satın almış olduğu çiğ  sütü Kakaolu Süt & Meyveli Süt , Kakaolu Süt & Meyveli Çikolatalı Süt,  Kremalı Süt Beyaz Peynirler: Beyaz Peynirler , Kaşar Peyniri Geleneksel Peynirler,  Dilimli Peynirler , Sürülebilir ,  Tereyağı, Ayran , Yoğurt, EDT Süt Ürünleri , Sütlü İçecekler
olarak  ;

Torku Doğal Yoğurt (150gr)
Torku Doğal Yoğurt (200gr)
Torku Doğal Yoğurt (750gr)
Torku Doğal Yoğurt (500gr)
Torku Doğal Yoğurt (1500gr)
Torku Doğal Yoğurt (900gr)
Torku Doğal Yoğurt (2250gr)
Torku Light Doğal Yoğurt 650gr (Yağsız)
Torku Doğal Yoğurt (2000gr)
Torku Kaymaklı Doğal Tava Yoğurt 1000gr (Tam Yağlı)
Torku Kaymaklı Doğal Tava Yoğurt 2000gr (Tam Yağlı)
Torku Kaymaksız Doğal Yoğurt 9kg (Yarım Yağlı)
Torku Kaymaksız Doğal Yoğurt 9kg (Tam Yağlı)
Torku Süzme Yoğurt (700gr)
Torku Yarım Yağlı Doğal Yoğurt (2000gr)
Homojenize Yoğurt 150gr – Yarım Yağlı
Homojenize Yoğurt 200gr
Homojenize Yoğurt 500gr
Homojenize Yoğurt 750gr
Homojenize Yoğurt 900gr
Homojenize Yoğurt 1500gr
Homojenize Yoğurt 2250gr Tam Yağlı
Homojenize Yoğurt 2000gr %3 Yağlı olacak şekilde mağaza ve marketlere dağıtmaktadır.

Süt ve süt ürünleri üretiminde Torku Türkiye ‘de liderliğe oynamaktadır.

Kendi çiftçisinin öz malı olan tahıllar ve bu çiftçilerin Torku kontrolünde ürettikleri kaba yemler ile beslenen ineklerin verdiği çiğ süt yine Torku bünyesine gelmekte ve süt işleme tesislerinde işlenerek süt ürünlerine dönmektedir. Torku kooperatifleri üyesi çiftçiler öncelikli olmak üzere tüm Türkiye ‘de sevilerek tüketilmektedir.

 

Son Kullanılan Kelimeler