Süt Kreması

süt makinası

Süt kreması tanıtım yazılarında kullanılan anahtar kelimeleri:
Gıda, Içki, Soğuk, Ürün, Süt, Süt ürünleri, Rândul sağlıklı Dönüş, Alkolsüz, Çırpılmış, Muzlu süt, Yiyecek ve içecek, Kes şunu, Taş meyve, Serbest duran, Gerçek zamanlı krema, Içinde şerit, Kimse, Izole, Krema, Yemiş, Sprey, Kiraz, Hareket, İçecek, Hareketi, Kontur, Sallamak, Konserve, Film, Silo, Outlinable, Özetleme, süt kaymağı gibi ifadeler kullanılmıştır.
Yiyecek ve İçecek sektöründe önemli unsurlardan birisi de süt kreması kullanımıdır.
Milkshake krema ile Milkshake kremalı pasta yapabilirsiniz.
Milkshake krema ayrıntı ile dökülerek çeşitli unlu mamüllerin süslemesinde kullanılabilir. Sıvı ve katı olarak çeşitli formlarda piyasadan tedarik edilebilir.
Milkshake sprinkles ve kokteyl kirazlı veya çilekli olarak hazırladığınız sofralarda yer alabilir.

Süt kreması fiyatlarını düşürmenin bir yöntemi olarak sunulan bir raporda;
Süt ineği ve inek çiftliklerinin yoğun bulunduğu bölgelerde süt üretimi yüksek olmasına karşılık, sütü işleyebilecek endüstri tesislerinin yok denecek derecede az olması sebebiyle üretici rekabetten yoksun bir ortamda ürettiği sütü piyasa şartlarına göre ucuz satmaktadır. Bu durumda geliri düşük kalan süt üreticisi gerekli harcamaları yapamayarak işten uzaklaşmak zorunda kalmaktadır. Süt kreması üretimini arttıracak tedbirler ile süt üreten çiftliklere destek sağlanabilir.

Süt çiftliklerinin yoğun olduğu bölgeler için süt sektöründeki önemli yatırım olarak değerlendirilen süt kreması üretim tesisinde üretim için ihtiyaç duyacağı krema başka tedarikçiye gerek duymadan kendi bölgesinden temin edebilecek, süt krema ihtiyacı olan çevre üretim tesislerine de krema pazarlayabileceği öngörülmektedir.

Bütün bunlarla beraber işletmenin yararlanacağı ikinci hedef ihracat pazarıdır. Çeşitli sanayi odalarının fizibilite raporlarındaki veriler analiz edildiğinde rusya ülkeleri ile yapılan Serbest Gümrük Anlaşması ve ortadoğu’dan gelen yoğun talebin, üretimin büyük kısmını oluşturacağı ve çok ciddi süt kreması satış rakamlarına ulaşılabileceği öngörülmektedir.