Pınar Süt Ürünleri

Ürünleri

Pınar süt ürünleri sağlık, lezzet ve yenilik kaynağınız PINAR; 1973’ten beri başta süt, et ve su ürünlerinden oluşan geniş yelpazesiyle yaşam pınarınız olmaya devam etmektedir.


Pınar Ürünleri:

Süt, tereyağı, peynir, yoğurt, ayran, meyve suyu, tatlı, su, maden …
Pınar
Süt, tereyağı, peynir, yoğurt, ayran, meyve suyu, tatlı … PINAR SÜT …
Pınar Tesislerine Ulaşarak ürünleri direk olarak satın alabilirsiniz.
Pınar Tesislerinde yetkililere ulaşmanız için gerekli bilgiler. Sorularınız için Pınar İletişim Merkezi’ni arayınız ya da mail veya mesaj ile ulaşınız.
Pınar, Rusya’ya süt ve süt  ürünleri göndererek üşke ihracatında yerini alacaktır.
Pınar, Rusya’ya süt ve süt ürünleri satacak. AB’nin ekonomik büyümesi karşısında pozisyonunu iyileştirecektir.
Pınar Gıda Ürünleri Hakkında kurulduğu yıl olan 1973 tarihinden bu yana birçok kez binlerce kişi tarafından yazı ve makaleler yazılmış, övgü dolu sözcükler kullanılmıştır.Yaşar Holding AŞ, Türkiye’de faaliyet gösteren şirketler topluluğu. Holding’in kurucusu Selçuk Yaşar, iş hayatına İzmir’de başlamıştır. Yaşar Holding A.Ş. 1945’te kurulmuştur.Yaşar Topluluğu faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde zengin ürün portföyü ve hizmetleri ile Türkiye ekonomisine katkılarını sürdürmektedir. 2007 yılında Yaşar Holding gönüllülüğün esas olduğu Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesine katılmıştır. Yaşar Topluluğu ana faaliyet alanlarına odaklanma stratejisi ile yol almaya devam etmektedir. 69 yıldır Türk özel sektörünün gelişmesine katkıda bulunmaktadır. Bugün, beşi Türkiye’nin ilk 500 büyüğü arasında yer alan 20 şirketi,18 fabrikası ve üretim tesisi, 7400 kişiye sağladığı iş imkanı, 1.000 i aşkın bayi ağı ve tüm faaliyetleri ile ulaştığı 200 bin satış noktası ile Türkiye’nin lider ekonomik aktörlerinden birisidir.
Gıda & İçeçek söktörlerinde faaliyet gösteren şirkerleri;
Pınar Süt Mamulleri Sanayi A.Ş.
Pınar Entegre Et ve Un Sanayi A.Ş.
Pınar Su Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım, Turizm ve Ticaret A.Ş.
Pınar Foods GMBH
Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.
HDF Fzco
Tarım, Hayvancılık ve Balıkçılık Grubu: Çamlı Yem Besicilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yaşar Birleşik Pazarlama, Yaşar Topluluğu’nun bir parçası olan Yaşar Birleşik Pazarlama kadrosu ile var olmakta, Türkiyenini gururu bu ekip en ücra köşelere dahi Pınar ürünlerini ulaştırmaktadır.
Pınar Süt UHT (4X1 LT), Özdilekteyim.com’un “Süt Ürünleri & Kahvaltılık” kategorisinden anında temin edebilirsiniz.
Besin Değerleri (100 ml için) :
Enerji (kcal/kj) 60,5
Protein (gr) 3
Yağ / (gr) 3,3
Karbonhidrat (gr) 4,7
Kalsiyum (mg) 120
Süt; A ve C vitamini, kalsiyum ve potasyum bakımından oldukça zengin bir besin kaynağıdır. Çocukluk ve gençlik dönemimde kemik gelişimi için tüketilen sütün; ileriki yaşlarda da tüketilmeye devam edilmesi, kemik erimeleri ve diğer hastalıklara karşı vücudu korumaktadır.
Pınar Süt UHT (4X1 LT), ozdilekteyim.com sanal marketten anında sipariş edebilir, internet üzerinden online ödeme yapabilir dilerseniz de; kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı seçenekleriyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

Pınar Süt, gelecek nesillere olan sorumluluğun bilinciyle üretimden rafa kadar her aşamada sürdürülebilirlik ilkesi ile verimlilik fırsatlarını değerlendirdi. Pınar, süt pazarında bir ilki gerçekleştirerek dünya ormanlarını korumayı kendine amaç edinen FSC® etiketli ambalajları kullanmaya başladı.
Pınar Süt, ormanları koruyan paketlerde Sütlerini, “Sorumlu ormancılık, sorumlu ambalaj” felsefesiyle kontrollü ormanlardan elde edilen paketlerde sunan Pınar Süt, böylece geleceğe ve doğaya yatırım yaparak ormanların gelecek nesillere aktarılmasına katkıda bulunuyor. Gelecek nesillere olan sorumluluk bilinci ve ‘daha iyi bir yaşam için’ sloganıyla yola çıkan Pınar; bu doğrultuda ekonomik, sosyal, çevresel boyutların hayatın içinde dengeli ve sürdürülebilir şekilde yer alması için çaba gösteriyor. İnsanı odak noktasına alan faaliyet ve ürünlerle daha iyi bir yaşamı kurgulayan, sürdürülebilirliğe verdiği önem çerçevesinde üretimden rafa her aşamada tüm kaynaklarını verimli kullanma fırsatlarını her zaman değerlendiren Pınar, Türkiye süt pazarında gerçekleştirdiği ilkle, dünya ormanlarını korumak amacıyla sorumlu ormancılığı destekliyor. Yatırım kararları alırken sorumlu yönetim anlayışı ile hareket eden Pınar, FSC® etiketiyle raflarda yerini alan ve Tetra Pak tarafından üretilen “Pınar Sütö paketlerinde de sorumlu ormancılık ilkesine göre yönetilen ve kontrollü ormanlardan elde edilen kartonları kullanıyor. Kaynak verimliliğine dayanan üretim modelleriyle sürdürülebilirliği tüm ekosisteme ve değer zincirine yayarak Yaşar Topluluğu’nun 2020 yılına kadar karbon ayak izini ortalama yüzde 15 oranında azaltma hedefinin bir parçası olan Pınar, bu hedefe emin adımlarla ilerliyor.

-*-*-*-*-*-*

Norveç Varlık Fonu’nun Türkiye portföyündeki en büyük hisse payı ise yüzde 4,99’una ortak olduğu, Pınar Süt Mamülleri Sanayii AŞ hissesi olarak borsada değerlendirildi. Söz konusu şirketin hisse senetlerine bağlanan toplam yatırım miktarı 10 milyon doları geçti.
Norveç Varlık Fonu’nun Pınar Süt Mamülleri’ndeki ortaklığı, aynı zamanda fonun küresel hisseleri arasında en büyük 20. yatırımı olarak dikkati çekti.
Fon, Türkiye’de 2001’den bu yana küçük yatırımlar yaparken, 2008 itibarıyla yatırımlarını büyüterek devam ettirme eğilimini sürdürüyor.

04 Kasım 2016 ‘da yayınlanan haber’de İZMİR’de, Pınar Süt’ün 43’üncü, Çamlı Yem Besicilik’in 33’üncü kuruluş yıldönümü çalışanların katılımıyla coşkuyla kutlandı.

Türkiye’nin önde gelen süt ve süt ürünleri markası Pınar Süt’ün 43’üncü, Çamlı Yem Besicilik’in ise 33’üncü kuruluş yıldönümü, Pınar Süt Pınarbaşı kampüsünde Yaşar Topluluğu yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla kutlandı. Pınar Süt ve Çamlı Yem Besicilik’te 5 ila 25 kıdem yılını tamamlayan yönetici ve çalışanların da onurlandırıldığı törende; 5 yılını dolduran 122, 10 yılını dolduran 26, 15 yılını dolduran 11, 20 yılını dolduran 17 ve 25 yılını dolduran 7 olmak üzere toplam 183 çalışana başarı ve onurlandırma sertifikaları verildi.

TÜRKİYE’nin önge elen et ve et ürünleri markası Pınar Et, 31. kuruluş yıldönümünü çalışanları ile birlikte kutladı. Toplam 178 çalışana başarı ve onurlandırma sertifikası verildi.
Pınar Et’in 31. kuruluş yıldönümü, Yaşar Topluluğu yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla Pınar Et Kampüsü’nde kutlandı. Törende, şirket bünyesinde 5 yılını dolduran 137, 10 yılını dolduran 19, 15 yılını dolduran 2, 20 yılını dolduran 17, 25 yılını dolduran 3 olmak üzere toplam 178 çalışana başarı ve onurlandırma sertifikaları verildi. Kutlama törenine; Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, Yaşar Holding Gıda İcra Başkan Yardımcısı Levent Dağhan, Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Süt Arge ve Teknoloji Koordinatörü Erhan Savcıgil ile Pınar Yöneticileri ve çalışanları katıldı.
Pınar’ın modern süt ve et sanayisinin kurucusu ve sektörün lideri olduğunu belirten Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş, “Yaşar Topluluğu olarak gıda sektöründe faaliyet gösterdiğimiz her alanda yatırımlarımıza devam ediyoruz. İki yıl önce Pınar Süt Şanlıurfa fabrikamızı hizmete açtık. Pınar Et’te geriye entegrasyon konusunda adımlar attık. Geçen yıl Bursa’da Pınar Su fabrikamız üretime başladı. Tüketicilerimize ürünlerimizi daha hızlı ulaştırmak üzere Yaşar Birleşik Pazarlama’nın İstanbul Avrupa Yakası Depo ve Lojistik Merkezi temel atma törenini gerçekleştirdik. Ülke ekonomisine, milli gelire ve istihdama katkı sağlamanın mutluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Gelecek yıllarda da yatırımlarımıza devam ederek daha fazla insanımıza iş fırsatı yaratmak temel sorumluluğumuzu oluşturmaktadır. Sektöre yön veren bir marka olarak, sektörün ülkemizde gelişiminin yanı sıra uluslararası platformlarda da rekabetçi gücünü artırmak üzere çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Yaşar Holding Gıda İcra Başkan Yardımcısı Levent Dağhan da “Yaşar Topluluğu olarak gıda sektöründe müşteri ve tüketicilerimize en iyi ürün ve hizmeti sunarken, iş ortaklarımıza katkı sağlamayı, biz büyürken sektörlerimizi de büyütmeyi hedefledik. Ürün ve hizmet üretmenin yanı sıra, toplumun sosyolojik gelişimi ve daha iyi bir yaşam için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımızı da çeşitli kurum ve kuruluşlardan aldığımız ödüllerle taçlandırdık. 2016 yılında Pınar olarak En Beğenilen Şirket Ödülü, İnovasyon ödülü, Ambalaj Ay Yıldızları Bronz Ödülü, Ticaret Odalarından vergi ödülleri almanın yanı sıra sosyal sorumluluk projemiz olan Pınar Resim Yarışması ile Uluslararası Stevie ödülüne layık görüldük” diye konuştu.
Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer ise “2016 yılında da şarküteri, dondurulmuş et ve dondurulmuş deniz ürünleri alanında sektör liderliğimizi koruyoruz. Liderliğimizi yeni ürünlerle daha da geliştirerek devam ettireceğiz” dedi.