Paradok Çiftlikleri

Paradok Süt Çiftlikleri:

Paradok Çiftlikleri Et ve yaptıkları işletmelerde büyükbaş sığır yetiştiricilik ve tarım faaliyetlerini yürütmektedir. Henüz İstanbul ‘da servis ağı yoktur. İstanbul ‘da hiçbir bölgede kapıya teslimat yapmamaktadır. Planlar dahilde olmakla beraberi şirket yetkilileri tarafından bu hizmetlerin başlaması için henüz kesin bir tarih verilmemiştir.
Paradok Çiftlikleri
Ama diğer üreten firmalar İstanbul’da kapıya teslim süt siparişi almaktadırlar.
ATAŞEHİR, İÇERENKÖY, KÜÇÜKBAKKALKÖY, FINDIKLI, BOSTANCI, KÜÇÜKYALI, SAHRAYICEDİT, KOZYATAĞI, KAYIŞDAĞI, BATI ATAŞEHİR Teslimat Bilgileri AYNI GÜN İÇERİSİNDE SAAT 16,00’YA KADAR ALINAN SİPARİŞLER , AYNI GÜN GÖNDERİLİR…ÜRÜNÜN İADE EDİLMESİ DURUMUNDA AYNI KARGO FİRMASI İLE GERİ GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR..
İade / Değişim Bilgileri için süt çiftliğinizin yetkili satıcısına başvurabilirsiniz.

Yeni ürünlerimizin siparişlerine başlamış bulunmaktayız.
Koyun, Keçi, İnek ve Manda gibi hayvanların ürünlerinden
faydalanmak için sipariş verebilirsiniz.
KAPINIZA KADAR
TAZE SÜT AĞI
GÜNLÜK ÇİĞ SÜT
SİPARİŞ EDİN GELSİN
DOĞAL ÜRÜNLER, ÜRÜNLERİMİZ, YUMURTA ÇEŞİTLERİ
GÜNLÜK KÖY SÜTÜ,DOĞAL ÇİFTLİK SÜTÜ,GEZEN TAVUK YUMURTASI,MANDA SÜTÜ,MANDA YOĞURDU,ALO SÜT,SÜT SİPARİŞİ,İSTANBUL SÜT,ANADOLU YAKASI SÜT,DOĞAL SÜT,ÇİĞ SÜT
GÜNLÜK DOĞAL SÜT
Günlük olarak çiftlikten tüketiciye kadar soğuk zincir bozuladan ulaştırılan yağ oranı yüksek gerçek süt kokusunu hissedebileceğiniz %100 doğal çiftlik süt.
MANDA SÜTÜ VE YOĞURDU
Bafranın en iyi çiftliklerinden temin edilen manda sütü Bafra Paradok Çiftlik Süt ile sofralarınıza layık leziz doğa harikası bir yoğurt formunu alıyor, siz sunuluyor, afiyetle yiyebilirsiniz.
GÜNLÜK DOĞAL YUMURTA
Doğal köy yumurtası ile sağlıklı beslenebilirsiniz.En yaygın protein kaynağı olarak bilinen köy yumurtası çocukların geişiminde önemli rol oynayan bir gıdadır.Sağlıklı ve besin değerleri korunmuş doğal yumurtalarımız mutfağınızda, kahvaltılarınızda,ara öğünlerinizde çocuklarınızın menülerinde yerini almaya hazır bekliyor.
KATKISIZ %100 DOĞAL TEREYAĞ
A vitamini açısından zengin olan köy tereyağının hastalıklara şifa olduğu, birçok hastalığın önlenmesinde, bağışıklık sisteminin gelişmesinde yardımcı olduğu bilinmektedir. Kalsiyum, fosfor, demir ve daha birçok vitamin ve minerali içeren köy tereyağı için; ağrılara karşı iyi geldiği, kanseri önlediği ve kuru öksürüğü kestiği de bilinen şifalarındandır.
Samsun’un, kahvaltı sofralarına yakışır lezzetlerinden, köy tereyağı, damaklarda bıraktığı yumuşak tadı ve sağlık akan doğallığıyla, vazgeçilmeziniz olacak. Bir dilim ekmeğin üzerinde, balla harika bir keyif yaratırken, yemeklere verdiği lezzet ile de, tüm takdirleri toplayacak. Paradok Çiftlik Tereyağ tam ağzınıza layık bir lezzettir.
Paradok Çiftlikleri’nde, sorumluluk sahibi bir şekilde topraklarımıza hizmet etmek ve hayvanlarımıza saygılı bakım yapmak için birlikte bütün çalışanlarımız olarak bir ailenin fertleri olarak çalışmasına değer veriyoruz. Homojenize edilmemiş Jersey sütü, Jersey sığır eti, Berkshire manda eti ve Boer mi etini içeren çiftlikten taze çeşitli sağlıklı ürünler sunmaktayız. Kilgus tarım geleneğini korumak ve yerel malak pazarları için sürekli olarak yüksek kalitede süt ve et ürünleri üretmek için çalışıyoruz. Paradok Çiftlikleri krema ve internet alışveriş sitesini ziyaret etmenizi veya tarım uygulamalarımız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir tur rezervasyonu yapmanızı bekliyoruz.
Paradok Çiftlikleri mensubu olan çalışanlarıyla ailemiz aynı araziyi onlarca yıl boyunca Orta Bafra Ovasın’da ilk tohumlarını attı ve çiftlik için bir sevgi, tarihimizde uzun ve derin bir zaman dilimi ekledi. 1950’lerde ilk Paradok Süt çiftçileri kuruldu , bölgenin ilkleri olduk ve zamanlar değiştikçe ve ailemiz büyüdükçe, çiftlik faaliyetlerimizi çeşitlendirmek ve daha fazla aile üyesi dahil etmek için yaratıcı çözümler üretmek için birlikte çalıştık. Bu bölgenin insanları Jersey ineklerine aşık olmaya devam etti ve onları mera üzerinde yetiştirerek, kendi sütünü şişelemek için çiftlik içi bir krema tesisi kurdular ve son olarak bu jerey kremasını Hollanda genelinde satışa sunanlar oldu. Çiftlik değişik çeşitlerde etleri müşterilerine sağlamak için keçi, dana ve manda yetiştirmeye başladı. Orijinal süt çiftliği, Paradok süt ve et ürünlerini üretmek, pazarlamak ve dağıtmak için birlikte çalışan dört aile ile birlikte başladı. Daha sonra gelen bir çok nesil bağımsız bir aile şirketi haline gelerek bölgede üretimlerine devam etti.