E-Süt

E- süt ‘e olan ilginiz dolasıyla  süt ve süt ürünlerini,  kahvaltılık çeşitlerini size daha uygun koşullarda sunarak, alışverişinizi güvenilir gıdanın adresinden  yapmanızı sağlayabilirler. e-süt şirketlerinin ürünlerini ve fiyatlarını inceleyerek ne lazımsa sağlıklı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Türkiye’de süt piyasası e-süt sayesinde dengesini değiştirebilecektir. Uzun ömürlü  süt ‘e yönelik  markaların yaptıkları yatırımların büyüklüğü altında finansal olarak ezilecekleri için e-süt şirketleri daha az yatırımları yaparak, aynı zamanda sektörün liderliğini de üstlenebileceklerini göstereceklerdir. Tam 40 yıldır sağlıklı nesiller yetiştirme misyonuyla hareket etmelerine rağmen klasik üreticileri  Türk halkına e-süt kalitesi ve güvencesini verememişlerdir. E-süt web siteleri online günlük süt satış ve kapıya süt teslimat konularında standartlarını yükseltmekte ve parekende süt sektöründe varlıklarını kabul ettirmektedirler. Çiğ süt ve bu e-süt organizasyonları tarafından yapılarak mahalle sütçüsü konseptinden kopmuşlardır.

Tüketiciyi ve ürünlerini çok basite indirgeyen bu süt ürünleri üreticisi firmalar zaman gelecek süt tüketicisi müşteriye saygı göstermeyi, merdiven altı üreticilerin zararlarını göstermeyi ve müşteriye özel hareket etmeyi öğreneceklerdir.