Sutyo Sorumluluk Bildirgesi

Sutyo.com sitesinde yayınlanan tüm bilgi, resim, makale, döküman ve resimler vakit geçirme amaçlıdır . Site yayınlanan sayfalar , gelen geçen editör ve ziyaretçiler tarafın eklenmektedir ., çoğu zaman kimin eklediği bile bilinmez. Admin denilen yüzlerce kişi olabilir. Bu yayınların hiçbiri doğru veya güncel değildir. Sutyo.com sitesinde bulacağınız bilgilerin doğruluğunun hiçbir şekilde garantisi yoktur.

Sutyo.com sitesinde  yer alan bilgiler kesinlikle uzman görüşü değildir, eğitim almış kişilerin verdiği tavsiyelerle kıyaslanamaz.

Örneğin sitemizde ‘ süt işleme ‘ kategorisinde yazılar bulunmaktadır. Eğer bir süt ile ilgili profesyonel bir yaklaşım istiyor iseniz, veya bu konuda  ilgili araştırma yapıyorsanız , kendi iyiliğiniz için ‘LÜTFEN UZMANLAR’ A BAŞVURUN!’ . Sutyo.com sitesi hiçbir şekilde bir danışmanlık sitesi değildir.

Sutyo.com sitesinde  bulunan sağlık ile ilgili yazılar en doğru şekli ile bile genel bir yazıdan ileri geçmez, somut bilgiler içeremez. Sitedeki yazılar işin eğli olmayan, eğitim almamış,  profesyonel olmayan kişiler tarafından kaleme alınmaktadır. Bu nedenle konunun uzmanı profesyonellerin açıklayacağı bilgilerle kıyaslanamaz.

Sutyo.com sitesinde okuyacağız sayfaların YANLIŞ, YANLIŞ YÖNLENDİRİCİ, TEHLİKELİ, YANLIŞ YAZILMIŞ olabileceğinin bilincinde olun ve siteyi bu bakış açısıyla ziyaret edin. Bu site size yeni bakış açıları yaratabilmek içim vardır.

Sutyo.com sitesi, burada bulacağınız herhangi bir bilginin yanlış kullanımından veya sadece kullanımından bile kesinlikle sorumluluk kabul etmez bilgilerinize arz ederiz.