Süt Kapıda

:

Evlere yapılan özel teslimatına kapıda adını veriyoruz. Uzun Ömürlü UHT, Keçi Sütü, Lüks Kremsi Kanal Adası ‘Altın Top’ , Ücretsiz Soya Sütleri, Laktozsuz Sütler ve Sterilize ve Homojenleştirilmiş Sütler dahil olmak üzere çeşitli özel taze ve uzun ömürlü sütler kapıda yöntemiyle pazarlanabiliyor. Ama gerçek kapıdanın çıkışı taze ile olmuştur.
Süt Kapıda
Süt kapıda normal siparişi internet üzerinden veya telefon ile yapılabilir. Süt üreticisi veya dağıtıcısı firmanın web sitesinden veya telefon ile bu hizmeti ne zaman almak istediğinzi belirttiğinizde süt kapıda olacaktır.

Süt sağlığınızdan en iyi şekilde faydalanmanın en iyi yolu sıradan yüzyıllardır kullanılanı uygulamaktır. Süt düzenli olarak kapıda müşterilere teslim etmek yüzyıllardır uygulanan bir yöntemdir. Çoğu kişi, aynı sütü günün veya haftanın aynı gününde aynı zamanda süt kapıda teslim almak ister ve bu düzenli bir sipariş yöntemidir. Teslimat yapmak istediğiniz ürünü bulun, yanındaki ‘beğendi’ düğmesini tıklayın ve teslim edilmesini istediğiniz gün ve miktarı seçin. Çoğu süt kapıda web sitesinde bu kadar basittir süt sipariş etmeniz. Sadece sütünüz olması gerekmez, süt ürünlerinizin  neredeyse tamamı düzenli olarak süt kapıda sipariş verebilir, Mevsimlik eşyalar – Paskalya Yumurtaları, Yükseliş Takvimleri, sadece bir kere isteyeceğiniz şeyler gibi olmayan maddeler ve bunların yanında birçok günlük gıda ihtiyaçlarınızı da bu sitelerden sağlayabilirsiniz.

Süt Kapıda Geleneği
Düzenli bir sipariş oluşturmak için daha fazla yardım almak için süt kapıda web sitelerindeki  yardım sayfaları okuyup ayrıntılı bilgi için gerektiğinde personeli telefon ile arayabilirsiniz.Normal süt kapıda siparişinize yalnızca bir gün içindea istediğiniz kadar ilave madde ekleyebilirsiniz. Belirli bir gün için düzenli siparişinizi arttırmak veya azaltmak istiyorsanız, Hesabınıza girmek için, ‘Onaylanmış Siparişlerim’i görüntüleyin ve değiştirmek istediğiniz günlere gitmek için okları kullanın. O gün teslimatlarınızı değiştirmek için ‘Görüntüle / Düzenle’ seçeneğini tıklayın ve değiştirmek istediğiniz öğelerin miktarlarını değiştirin ve ‘Kaydet’i tıklayın. Süt kapıda bu kadar basit,

Bir dağıtımı değiştirmeyle ilgili daha fazla yardım için neden yardım dersimizi izlemiyorsunuz?

Gıda alışveriş sitelerinde bisküvi veya tuvalet rulosu gibi yeni bir öğe eklemek isterseniz, bir gün düzenli olarak teslim etmek için bir gün dükkana göz atın, ürünün yanında bulunan ‘Bir kez’i tıklayın ve sahip olmak istediğiniz günü ve miktarı seçin Teslim oldu. Süt kapıda firmanızın teslim etmeye uygun olduğunu, bölgenizde süt kapıda hizmeti verip vermediğinden emin olmak için alışveriş sepetinize gitmeyi unutmayın, ‘Satın Alma’ seçeneğini ve ardından ‘Siparişi Onayla’ yı tıklayın. Normal bir siparişi nasıl değiştirebilirim? Gelecekteki doğumlarınıza yönelik normal siparişinizi arttırmak veya azaltmak isterseniz, süt ve daha fazla hesabınızda oturum açın ve sağ taraftaki ‘Normal siparişlerim’ düğmesini tıklayın. Burada, mevcut normal siparişlerin günlerini ve miktarlarını ayarlayabilir veya silebilirsiniz. Değişikliklerinizi yapın ve ‘Kaydet’i tıklayın.

Bir dağıtımı değiştirmeyle ilgili daha fazla yardım almak için lütfen yardım sayfalarını okuyun; burada tatil yapacağınız zaman süt kapıda hizmetini nasıl durduracağınız yazılı. Süt kapıda yetkilisinin ne zaman geleceğini nasıl bileceğim? Uzakta her gün siparişlerinizi silmenize gerek yok ya da normal siparişlerinizi silmeniz gerekmiyor. İletilerin durdurulmasını istediğiniz günü ve ne zaman yeniden başlatılmasını istediğinizi bize bildirmek için sayfanın üst kısmındaki güvenli ve güvenli ‘Tatillerim’ bağlantısını kullanın. Günleri seçmek için takvim simgelerini tıklayın ve ‘Kaydet’i tıklayın. Sistem döndüğünüzde normal süt kapıda teslimatlarınızı gündeme almaya devam edecektir.

Süt Kapıda Tarihi

Bir dağıtımı değiştirmeyle ilgili daha fazla yardım alamk için için site yetkililerine başvurup, çiğ süt hakkında yayınları  takip etmelisiniz.Bir günlük çiğ süt siperişi verdiğinizde bu süt kapıda  hesabınıza taze günlük çiğ süt  olarak geçecektşr. Şu anki siparişlerinizde kalacaktır. Çevrimiçi siparişleriniz otomatik olarak çevrimiçi hesabınıza aktarılamıyor; bu nedenle normal siparişinizi ayarlamanız gerekiyor. Siparişlerini web sitesinde yayınlarsanız, Aylık Otomatik Ödeme veya tekrarlayan borç / kredi kartı ile ödeme yapmayı seçebilirsiniz. Ardından, çevrimdışı hesabınız kapanacak ve sütçünüz size son faturanızı getirecektir. Nihai çevrimdışı faturasını her zamanki gibi öder, direkt olarak günlük sütçüye yaparsın ve gelecekte teslimatlar ve ödemeler otomatik olarak çevrimiçi olarak yönetilir. Teslimatlarımı nasıl ödeyeceğim? Günlük sütçünüzden düzenli olarak günlük veya haftalık teslimatlar yapmak istiyorsanız, düzenli bir ödeme yöntemi oluşturmanız gerekir. Otomatik Ödemeyi seçebilir veya aylık ödemeleri tekrar ayarlamak için kredi veya banka kartınızı kullanabilirsiniz. Her iki durumda da hesabınızda, normal ve bir defalık siparişler için kullanabileceğiniz standart bir kredi limitini sunuyoruz ve seçtiğiniz ödeme tarihinde aylık bir ödeme alacağız. Biri benim için, diğeri ailem için olmak üzere birden fazla hesap kurabilir miyim? Evet, elbette, kimlik doğrulama çeklerimize uymak için ebeveynlerinin adlarındaki adresleri adreslerine ayarlamanız gerekecek. Bunu ayarlamaya ne zaman başlamak isterseniz kendi ödeme ayrıntılarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca, kendi hesabınız için kullandığınız kişiye farklı bir e-posta adresi kullanmanız gerekecektir.

Süt kapıda sistemi için sipariş verdim ama kayıtlı e-postamı almadım, ne yapmalıyım diye soracak olursanız ilk olarak kayıt e-postanız otomatik olarak oluşturulduğunu bilmelisiniz.  Ancak bir spam filtreniz varsa, süt kapıda sipariş onay mailiniz spam kutunuza yönlendirilmiş olabilir. E-postamızı harika bulursanız, bizi adres defterinize kaydedin. Hiçbir iz yok mu? Süt kapıda hizmetini aldığınız firmanın süt sipariş için numarasını telefondan arayın, size yardım edeceklerdir. Kaydımın reddedildiğini söylüyor derseniz, ki olabilir çevrimiçi bir hizmet kullanırken kişisel bilgilerinizi vermek istemeyebilirsiniz, ancak kapıda süt ve daha fazla süt  ürünleri için bir kredi hesabı ile teslim aldıktan sonra ayın sonunda size fatura kesilecek ve ödemenizi aylık olarak yapabileceksiniz. Teslimat sırasında ödemenizi yapmayı da seçebilirsiniz ancak evden olmadığınız durumlarda da süt kapıda olabilir.
Evlerinize çiftliğimizden günlük, doğal, taze el değmemiş soğuk çiğ sütü getiriyoruz. Bugün istediğiniz sütünüz yarın sağımdan iki saat içerisinde taptaze ve aynı soğukluk ve temizlikte kapınızda.

AB Onaylı Çiftlik projesi ile kurulan çiftliğimizde, hastalıklardan arındırılmış ve temiz olduğu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından belgelenmiş, Jersey ırkı sürümüzdenüretilen sütümüzü, sağıldığı andan itibaren soğutup aynı soğuklukta ve temizlikte muhafaza edip soğuk zinciri bozmadan ertesi gün kapınıza teslim ediyoruz.

Süt kapıda bandırma, sut kapida karacabey, alo süt ankara, günlük süt siparişi, doğal süt nereden alınır, süt satmak istiyorum.