Süt Çiftliği

:

Süt çiftliği İstanbul ‘un ATAŞEHİR, İÇERENKÖY, KÜÇÜKBAKKALKÖY, FINDIKLI, BOSTANCI, KÜÇÜKYALI, SAHRAYICEDİT, KOZYATAĞI, KAYIŞDAĞI, BATI ATAŞEHİR semtlerine , günlük , manda sütü, manda yoğurdu, tereyağ ve gezen tavuk yumurtası teslimatlarını kapıda süt mantığı ile aynı gün teslim etmektedir.

Süt Çiftliği Teslimat Bilgileri
Süt Çiftliğinden Günlük süt
AYNI SAAT 16:00′ YA KADAR VERİLEN SİPARİŞLER , AYNI GÜN ADRESLERİNE GÖNDERİLİR. GÜNLÜK SÜT ÜRÜNÜN İADE EDİLMESİ DURUMUNDA AYNI KARGO FİRMASI İLE GERİ GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR..
İade / Değişim Bilgileri: Süt çiftliğinden satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

* İade Sürecinde  yani ürün size teslim edilirken eğer personelimizin elinde yani süt çiftliği aracında var ise ürün değişimi yapabilirsiniz.Eğer teslimatı süt çiftliği personeli yapmıyor ise ürünü süt çiftliğine ücretsiz göndermek için süt çiftliğinin anlaşmalı kargo firmasını tercih edin.Ürünle ilgili bilgi almak için süt çiftliği Soru Sor alanından süt çiftliği ile iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.
• Hayvanlarımızın veteriner kontrolleri, alanında uzman hekimleri ile düzenli olarak yapılmaktadır. Hayvanlarımızın herhangi bir ilaç kullanımı gerektiği zaman; sütlerimiz kesinlikle kullanılmaz. Yani antibiyotikli süt içmezsiniz.

• Büyükbaşlarımızın sağımını müteakip sütümüz derhal el değmeden soğutucu tanklara aktarılarak soğutulur. Sizlere ulaştırılana kadar soğuk zincir kırılmaz. Sütümüze ekşimesini önlemek amaçlı hiçbir katkı maddesi eklenmez. Deneme amaçlı oda sıcaklığında beklettiğinizde kısa sürede kolayca ekşir (Doğal ve katkısız olduğunun en büyük göstergesidir).

• Sütümüzün yağ oranı oldukça yüksektir. Sütün yağı kesinlikle alınmadan size ulaştırılır. Kaynattıktan sonra veya yoğurt yaptıktan sonra üzerindeki kaymak tabakasından da bunu anlayabilirsiniz.

Yeni ürünlerimizin siparişlerine başlamış bulunmaktayız.
Koyun, Keçi, İnek ve Manda gibi hayvanların ürünlerinden
faydalanmak için sipariş verebilirsiniz.

KAPINIZA KADAR
TAZE SÜT AĞI

GÜNLÜK ÇİĞ SÜT
SİPARİŞ EDİN GELSİN
GÖRÜNÜM: SIRALA: 12 24 ALL
köy-yumurtası
Çift Sarılı Çiftlik Yumurtası
DOĞAL ÜRÜNLER, ÜRÜNLERİMİZ, YUMURTA ÇEŞİTLERİ
köy-yumurtası
Çiftlik Yumurtası
DOĞAL ÜRÜNLER, ÜRÜNLERİMİZ, YUMURTA ÇEŞİTLERİ
köy-yumurtası
Gezen Tavuk Yumurtası
DOĞAL ÜRÜNLER, ÜRÜNLERİMİZ, YUMURTA ÇEŞİTLERİ
köy-yumurtası
Köy Yumurtası
DOĞAL ÜRÜNLER, ÜRÜNLERİMİZ, YUMURTA ÇEŞİTLERİ

Bizi Facebook tan süt çiftliği olarak takip ediniz

GÜNLÜK KÖY SÜTÜ,DOĞAL ÇİFTLİK SÜTÜ,GEZEN TAVUK YUMURTASI,MANDA SÜTÜ,MANDA YOĞURDU,ALO SÜT,SÜT SİPARİŞİ,İSTANBUL SÜT,ANADOLU YAKASI SÜT,DOĞAL SÜT,ÇİĞ SÜT süt çiftliğinde bulabilirsiniz.

GÜNLÜK DOĞAL SÜT
Günlük olarak çiftlikten tüketiciye kadar soğuk zincir bozuladan ulaştırılan yağ oranı yüksek gerçek süt kokusunu hissedebileceğiniz %100 doğal çiftlik süt.
MANDA SÜTÜ VE YOĞURDU
Kandıranın en iyi çiftliklerinden temin edilen manda sütü süt çiftliği ile sofralarınıza layık leziz bir yoğurt halini alıyor.Afiyetle yiyin.
GÜNLÜK DOĞAL YUMURTA
Doğal köy yumurtası ile sağlıklı beslenin. Protein kaynağı olarak bilinen yumurta çocukların gelişiminde önemli rol oynamaktadır.Sağlıklı ve besin değerleri korunmuş doğal yumurtalarımız mutfağınızda yerini almaya hazır.
KATKISIZ %100 DOĞAL TEREYAĞ
A vitamini açısından zengin olan köy tereyağının hastalıklara şifa olduğu bilinmektedir. Kalsiyum, fosfor, demir ve daha birçok vitamin ve minerali içeren köy tereyağı için; ağrılara karşı iyi geldiği, kanseri önlediği ve kuru öksürüğü kestiği de bilinen şifalarındandır.
Trabzon’un, kahvaltı sofralarına yakışır lezzetlerinden, köy tereyağı, damaklarda bıraktığı yumuşak tadı ve sağlık akan doğallığıyla, vazgeçilmeziniz olacak. Bir dilim ekmeğin üzerinde, balla harika bir keyif yaratırken, yemeklere verdiği lezzet ile de, tüm takdirleri toplayacak.