Keçi Sütü Fiyatı 2017

Sütü Fiyatı 2017

 

Yaş: Doğumdan itibaren kullanımı uygundur. 2017 bölgeye göre değişmektedir. Siz en yakın keçi sütü fiyatını öğrenmek için etrafınızda keçi sütü üretimi yapan süt keçisi çiftlikleri bulmanız ve bu çiftliklerindeki yetiştiricilerle irtibata geçmeniz gerekir. Genellikle keçi sütü çiftlikleri kış aylarında ürettikleri keçi sütlerini satmakta zorlanırlar ve keçi sütü fiyatları düşük olur, ancak 2017 yazında olacağı gibi keçi sütü fiyatları artış eğilimine girecektir çünkü dondurmacılar yaz aylarında keçi sütüne muthiş bir talep göstermektedirler.


Keçi Sütü Paket Boyutu: 400g
Keçi Sütü Menşei ülke: Almanya
Keçi Sütü Ürün Etiketleme Dili: Almanca


İnek sütü alerjisi olan veya hassas mideleri olan bebekler için kullanılması gerekenler arasında keçi sütü en başta yer alır. Evdeki Keçi sütü Evre 1 formül sadece sağlıklı bir beslenmenin aracı olabilir. Keçi sütü, doğal olarak sindirimi kolaydır ve ev hafif inek sütünüzden bile daha az laktoz içerir. İnek sütüne hassas olan bebekler keçi sütünü daha iyi tolere eder. Evdeki Keçi sütü formülü, çim beslemesinden dolayı eşsizdir. Demeter üretilen keçi sütünden yapılır. Amerikada üretilen keçi sütleri ve başta bebekler için yaratılan formüllerinin çoğundan farklı olarak, Evdeki Keçi formüllerinde şeker, GMO içeriği, kimyasallar, steroidler, hormonlar ve antibiyotikler bulunmamaktadır. Bebeğinizin sağlıklı hayatını sürdürebilmek ve tatmin edebilmek için doğru miktarda karbonhidrat içerirler. Keçi sütü yağ asidi profili ve vitamin C, A, E ve B gibi besinlerin yanı sıra gerekli mineraller, bebeğinizin güçlü ve sağlıklı bir şekilde büyümek için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar.

Üretim ve Keçi Sütü Fiyatı:
Doğumdan itibaren Formulü % 99 oranında organik olarak üretilen keçi sütünden üretilir. Keçi yemyeşil biyodinamik alanlar ve otlaklarda otlatdıktan sonra, evdeki kaçi’nin birinci sınıf bebek mamalarında kullanılan üstün süt kalitesinin nedenini meydana getirmektedir. Evdeki keçi çiftçileri, keçilerin azar azar atılmasını önlerler. Geri kalan bileşenlerin% 1’i bebeğinizin gelişimi için gerekli olan vitamin ve minerallerdir. Bu süt, emzirmeyi değiştirirseniz veya emzirmeye ek uygulama olarak kullanılması uygundur.
Hazırlık:
Anında hazırlanma – birkaç dakika içinde hazır. Sadece kaynatılmış su ekleyin ve iyi sallayın, serin yerde beklemeye bırakın.
Keçi Sütü Maması İçindekiler:
Tam krema keçi sütü tozu% 41, maltodekstrin, laktoz, bitkisel yağ (hurma yağı kolza tohumu yağı, ayçiçek yağı), kalsiyum karbonat, L-triptofan, sodyum sitrat, kolin bitartrat, C vitamini, L-sistin, L-metionin, L- Izolösin, demir laktat, vitamin E, çinko sülfat, kalsiyum-D-pantotenat, niasin, bakır sülfat, riboflavin, vitamin A, tiamin, vitamin B6, manganez sülfat, potasyum iyodat, folik asit, vitamin K, sodyum selenat, biyotin, vitamin D, vitamin B12

Allerjen beyanı: Süt içerir.
Lütfen dikkat: Keçi sütü diyetleri alerji riskini azaltır. Düşük allerjen bir diyet bile mutlak koruma sağlayamaz, ancak alerji riskini de azaltır.

Bölgenizdeki bir litre keçi sütü için siz ne kadar ücret veriyorsunuz?  Yani keçi süyü fiyatı nedir ? Kullanabildiğimden daha fazla var ve bazılarını buzağlara bırakıyordum. Bu millet ödemek için fazla istekli ama gerçekten ne kadarının değeri nedir, fiyatı nedir bilmiyorum. Tabii ki bir ya da iki lira kazanmak için yem faturasını ödememde yardımcı olur ama keçi sütüm kaç para eder fiyatı nedir bilmiyorum.

 

Burayı kimin sattığını bilen tek kadın (konteynırlarını “İnsan Tüketimi İçin Değil” olarak etiketleyerek yasal olarak satabilir) galon başına 7 $ karşılığında. Görünüşe göre TN’de yasal olan Jersey sütünün “hisselerini” satan bir kadın var galon başına 8 dolar.
Yaşadığım yer için oldukça iyi durumda. Çiftlikten ayda 100 litreye kadar satış yapmalarına izin veriyorlar ve reklam vermeye izin veriyorlar. Bu miktarda satılık niyetim yok. Eğer öyleyse, her zaman sağım yapardım!
Bölgedeki süt keçilerinin sütü sürekli taze, lezzetli bir süt zenginliği üretir. Peynir yapma tesisimize ve keçi sütümüze bu yıl daha geç açılmaya çalışırken, bol miktarda ilave süt ihtiyacı duyacağız, ürettiğiniz keçi sütlerini bize satabilirsiniz.

Süt haftada 7 gün çiftlikte randevu alınarak sağlanır. Eğer buradaysak, uğramanıza ve bir kavanoz almaya hazırsınız, önce arayın.

Sütümüz 6 lira/ kavanoz * (yarım litrelik)
2 liralık cam kavanoz depozitosu dahildir. Bir sonraki gelişnizde bu depozito tahsilatınızdan düşülecektir, kapı değiştirin ya da kendi iadenizi kullanın ve iade için bizimkini geri verin.

Çiftli toplama, lisanssız süt işletmelerinde keçi sütü satışı için tek yasal seçenek olmakla birlikte, bölgenizdeki bir grup müşteriye katılmak ve bir pick up grubu düzenlemek daha uygun bir seçenek olacaktır. SE Portland’da sadece 4 kişilik bir grup, her birinin ayda bir kez çiftliğe gitmesi gerektiği anlamına gelir; Ayın geri kalanında diğer üyeler sütlerini kararlaştırılmış bir merkezi yerde toplayabilirler. İsteğiniz üzerine bu grupları koordine etmekten mutluluk duyuyoruz.

Ancak çiftliğe gelmek için her zaman izniniz var. İstediğiniz zaman ziyaretimize gelebilirsiniz. Mevsime bağlı olarak kontrol edilmesi gereken çok şey var: bebek keçi ve civciv, peynir örneği, taze erik, elma, armut ve çilek, ahududu ve elma suyu örnekleri ve satılık taze yumurta. Küçük turlar sayesinde sepetinize girmesi sağlanabilir, ancak hızlı bir yürüyüş için genellikle en az 15 dakika gezinti sürmektedir. Bugün hemen çiftliğimize bekliyoruz.

* Süt şimdi yarım litre başına 5 liraya satılmaktadır (1 Temmuz 2015’ten başlayarak). Çiğ sütün reklamcılığına izin veren ve sahaya çok sayıda ‘yeni gelenler’ yaratan yasalarımızla, yaptığımız ürünün inanılmaz bir çıktısı ile birlikte sütümüzü, artı riskinden daha düşük bir fiyatla satmayı tercih ediyoruz.

 

Son Kullanılan Kelimeler