Günlük Süt Şirketi

Şirketi

Günlük süt bir SÜT MAMÜLLERİ SAN VE TİC Limited Şirketi kuruluşudur.
Bugünlerde yaygın olarak gıda üretim koşullarında oluşan katkılı ve hormonlu beslenme alışkanlıklarını kategorisinde bozabilmek amacıyla 2001 yıllarından günümüze doğal çiftlik süt ürünlerini ve doğal günlük sütü sizlerin kapısına ulaştırmayı işimiz olarak kabul etmekteyiz..
Siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun istek üzerine 2017 yılı yaz aylarından itibaren serbest gezen tavuk yumurtasını da ürünlerimiz arasında kattık ve doğal ürün yelpazemizi genişletmiş olduk.

 
günlük süt
GÜNLÜK SÜT VİZYONU:

Günlük Doğal , günlük olarak çalışanları, üreticisi ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, tüketicisi kaynaşarak Samsun şehri bölgesinde ve çevresinde en sevilen ve saygı duyulan bir yetiştieici, üretici çiftlik olmayı prensip ve hedefi haline getirmiştir. Günlük süt şirketi olarak felsefemiz, ahlaki kurallara ve yasalara uygun davranmak, çevre ve insana önem vermek, her geçen gün kendini ve ürünlerini geliştiren örnek bir firma olarak yoluna devam etmektir.

GÜNLÜK SÜT MİSYONU:

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca çiğ sütü günlük olarak ulaşabilecekleri, yüksek kalitede hizmeti elde edebilecekleri bir organizasyon olmaktır. Tüketicilerimizin, toplumumuzun ve çalışanlarımızın sağlığına güvenliğine azami önemi vereceğiz, sosyal sorumluluk geleneklerimizi bilen, uygulayan , çevreye saygılı bir çalışma ortamı yaratacağız.

GÜNLÜK SÜT DEĞERİ:

Günlük Çiğ Süt kullanan müşterilerimiz her şeyin başında gelir, önceliğimizdirler. Günlük süt müşterilerimizin mutluluk ve ihtiyaçlarına önem verip, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlama prensibi ile günlük süt ekibini yönlendiririz. Müşteri memnuniyetinde mükemmellik hedefi ile ürünlerimizdeki kaliteyi devam ettirmek için var gücümüzle uğraşır, elimizden geleni yaparız. Günlük Çiğ Süt ve süt ürünleri alanında çok çalışarak ve kendimizi aşmaya gayret sarf ederek hizmet verdiğimiz müşterimize en iyiyi sunnak için vakit harcarız.

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları ; katalog,dergi,broşür,kartvizit,logo ve online katalog tanıtım materyallerini profesyonel ekibimiz ile sizler için hazırlar ve ürünlerimizin mümkün olduğunca açıklayıcı anlatmaya çalışırlar.
İnternet dünyasında kendinizi, kalitenizi, müşteri hizmetleri gibi özelliklerinizi tanıtarak günlük süt ürünlerini sanal ortamda da en iyi şekilde tanıtmaya gayret sarf ederiz.
Firmamızı daha çok insana tanıtmak için günümüzdeki en etkili yolun internet olduğunu bilen bizler üreticiler olarak, bu pazarda da çoktan yerimizi almışızdır ve çok çalışmaya devam etmekteyiz.